Kampüs Erkek: 0264 346 0232
0537 703 67 77
0545 576 36 13

Neden Adatepe Yurtları

Odalar

Yurtlarımızdaki odalarımız değerli misafirlerimizin ve onların ev ortamlarındaki sıcaklığı aratmayacak şekilde dekore edilmiş , kaliteli yaşam standartlarından gereken elektronik eşyalar ve kablosuz iletişim teknolojileri hazır durumdadır.

Konum

Adatepe öğrenci yurdu; kampüste erkek, merkezde ise 1 kız öğrenci yurdu olmak üzere Sakarya'nın her noktasından ulaşım rahat olup Sakarya Üniversitesi'ne en fazla 10 dakikalık mesafededir.

Temizlik ve Hijyen

Temizlik ve hijyen Adatepe yurtları için birinci derecede önem arz eden konulardır.Banyolarımız ve tuvaletlerimiz konularında uzman ekip tarafından düzenli olarak hijyenik bir şekilde temizlenmektedir. Mutfağımızda hazırlanan tüm yiyecek - içecekler ve bunlara ait ekipmanlar hijyenik şartlarda hazırlanmaktadır.

Sıcak Su, Ütü ve Çamaşır Hizmetleri

Banyolarımızda 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Ütü ve çamaşır hizmetlerimiz vardır.

Dinlenme Salonları

Adatepe öğrenci yurtlarında ihtiyaç duyacağınız her şey düşünülmüştür. Televizyonlu uydu yayınına sahip dinlenme salonlarımız, bilgisayarlı etüt salonlarımız ve geniş ziyaretçi salonlarımız hizmetinizdedir.

Güvenlik

Güvenlik, Adatepe öğrenci yurtları için en az hijyen ve eğitim kalitesi kadar önem arz eden bir konudur. Adatepe öğrenci yurtlarında profesyonel güvenlik ekibi 24 saat hizmet vermekte olup, öğrenci yurtlarımızın her noktası 24 saat güvenlik kameraları ile izlenmektedir.